Informacje o sklepie

Firma Enan S.A, właściciel platformy ibuyer.eu obecna jest na polskim rynku od ponad 35 lat.Obecnie Enan, to jeden z najszybciej rozwijających się producentów i dystrybutorów akcesoriów dla różnych branż, w tym: IT, dom i ogród, pielęgnacja oraz małe AGD. Jesteśmy kluczowym dostawcą sprzętów zasilających, akcesoriów komputerowych, akumulatorów, uchwytów, produktów foto - video, toreb oraz akcesoriów do urządzeń mobilnych. Naszą mocną stroną są także kable komputerowe oraz do urządzeń mobilnych. Jesteśmy właścicielem marek 4WORLD - producenta akcesoriów oraz WHITENERGY - specjalizującej się w dostarczaniu energii poprzez zasilanie.

Jesteśmy jednym z niewielu polskich liderów, w dostarczaniu zamienników baterii oraz zasilaczy do laptopów.Ułatwiliśmy dopasowanie tychże produktów poprzez autorskie rozwiązanie, jakie stanowi wyszukiwarka Finder.Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: Duracell, Dicota, Alessi, One for All, Re - fuel, Seawag, Silk’n itd.Mamy nieograniczony dostęp do rynku, oparty na fundamencie naszych kompetencji oraz doświadczeniu.Nasze produkty dostarczamy do wszystkich dostępnych kanałów sprzedaży, m.in. do największych sieci retail.Do naszych strategicznych kanałów biznesowych-oprócz retailu - należą: dystrybucja sprzętu IT, sklepy internetowe, SMB, eksport i markety budowlane.

Posiadamy nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne, któremu zawdzięczmy sprawne i szybkie dostawy.Pracujemy na systemie SAP, który zaliczany jest do najlepszych systemów ERP na świecie. Korzystamy także z systemu business inteligence OLAP - opracowanym na strukturze kostki, która umożliwia błyskawiczną analizę danych.

 

 

pixel