4World Pigtail ST/UPC cable SM 9/125

4World Pigtail ST/UPC cable SM 9/125
Produkt niedostępny w sprzedaży detalicznej. Zarejestruj się, aby zobaczyć ceny hurtowe.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Dostępność produktu w sklepach

4World Pigtail ST/UPC cable SM 9/125
4World Pigtail ST/UPC cable SM 9/125

 

"
Producent
Kod produktu
08713
Connector #1
ST/UPC
Kolor
Żółty
Długość
<1 m
Typ
Cable
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel